İddialara göre Mersin’de bir uzaylı bulundu. Evet, bu iddiaların sebebi ise Mersin’de yaklaşık 7 aydır devam eden bir arkeoloji kazısı. İlk başta normal bir kazı gibi görünse de işin aslı öyle değil. Çünkü yaklaşık 7 aydır devam eden kazıyı bizzat özel harekat polisleri uzun namlulu silahlarla koruyor ve kesinlikle sokağa hiç kimse yaklaştırılmıyor. Gizliliğin en ön planda olduğu bu kazıya ise hiçbir şekilde siyasi parti milletvekilleri de giremiyor. Söylenene göre bu esrarengiz kazının gerçekleştiği yere sadece devletin üst kademesinde isimler girebiliyor. Bir polisin şehit olduğu bu yer ise tam bir ölü alan. Zira uydu görüntüsü alınmaması için farklı cihazlar kuran ekipler, kazı yapılan bölgeyi tam bir gizli çember altına almış durumda. Araştırma ekiplerinin gece gündüz çalıştığı bu kazıda nelerin bulunduğu ise henüz bilinmiyor ancak tabii ki hem yabancı hem de yerli sitelerde söylentiler dolanmaya başladı.

Söylentilere göre bu evin altında bir uzaylı cesedi bulunmuş olabilir. Bir diğer iddialar ise bozulmamış ilk indirilen İncil, Danyal Peygamberin kutsal hazinesi veya başka bir kutsal objenin bulunduğu yönünde. Her ne kadar neyin bulunduğu tam olarak bir sır olsa da ve farklı farklı fikirler ortaya atılsa da herkes bulunan bu şeyin tarihin akışını değiştirecek kadar büyük olduğu konusunda hem fikir. Her ne kadar gazeteciler oraya gidip görüntü almaya çalışsa da maalesef özel harekat ekipleri buna izin vermiyorlar. Öyle ki hiçbir şekilde görüntü alınmasını istemeyen ekipler, kazının alanını mavi brandalar ile ve dikenli tellerle örmüşler. Zira ekipler kuşun dahil uçmasına izin vermiyorlar.

Kazının gerçekleştiği sokağın bazı yerlerine sinyal bozucu cihazların da yerleştirildiği yine söylentiler arasında. Acaba sizce kazılarda ne bulunmuş olabilir? Gerçekten de insanlık tarihini değiştirecek kadar büyük bir şey olabilir mi?