Vücuda Enerji Veren En İyi 7 Takviye Vitamin

Vücuda Enerji Veren En İyi 7 Takviye Vitamin

Vücuda Enerji ile ilgili görsel sonucu

Vücuda Enerji Veren En İyi 7 Takviye Vitamin

1. Pharmaton: Tablet ve efervesan formları olan Pharmaton, konsantrasyon konusunda sıkıntı çeken ve stres problemi olan kişiler için daha etkilidir. Vücudun kendi başına üretemediği vitamin ve mineraller içeren bu kompleks multivitamin takviyesi, vücuda direnç sağlayan Asya bitkisi ginseng’in de özünü içerir. Günü daha rahat geçirmeye olanak sağlayan Pharmaton, testosteron seviyesinde de artışa neden olur. Pharmaton, sabah kahvaltısından sonra alınmasın önerilen, günde 1 adetin yeterli olduğu bir takviyedir.

2. Solgar VM75: 1947’den bu yana piyasada olan, bitkisel ilaçları ve takviyeleriyle dikkat çeken Solgar’ın VM75 isimli vitamini en çok satılan ürünlerinin arasında başı çeker. Vitaminle birlikte, potasyum kalsiyum ve magnezyum gibi önemli mineraller de içeren Solgar VM75, vücudun eski dinçliğine kavuşmasına yardım ederek, kronik yorgunluğu, bitkinliği ve halsizliği ortadan kaldırır. Ayrıca, fazla uyku isteğini de bertaraf eder.

Solgar VM75 ile ilgili görsel sonucu

3. Solgar VM2000: Solgar’ın VM75’ten sonra en çok tercih edilen vitaminidir. Antioksidan zengini olan bu vitamin, yüksek dozda vitamin ve mineral içerir. Yüksek emilime sahip mineral, aminoasit ve antioksidan içerikli bir formüle sahip Solgar VM2000, yoğun yaşam temposu içinde hayatını sürdüren kimselerin kirli hava, güneş ışınları ve çevresel diğer etkiler nedeniyle zarar gören kimselerin daha sağlıklı olmasına yardım eder.

4. Supradyn All Day: Bir Bayer üretimi olan Supradyn All Day, sporcuların da tercih ettiği iyi bir multivitamindir. Yoğun ve stresli bir çalışma temposu olanların, sınavlara hazırlanan öğrencilerin ve sıkı çalışan sporculara tavsiye ettiğimiz Supradyn All Day’in, hem tablet hem de efervesan formları bulunur. İştah açıcı özelliği bulunmakla birlikte direkt kilo alımına sebep olmaz.

5. New Life B12 Plus: B12, folik asit ve biyotini aynı anda barındıran New Life B12 Plus, hem kırmızı kan hücrelerinin yapımına destek olur hem de homosistein seviyesini düzenlemeye yardım eder. Özellikle, mide sorunu sebebiyle yeterli miktarda B12 alamayan kimseler için avantajlı olan New Life, yutmadan dil altında çözündürülerek alınan bir takviyedir.

6. New Life GinVit: Ginseng, yeşil çay, guarana ve lutein içerikli New Life GinVit, en yüksek kullanıcı memnuniyetinin olduğu vitamin takviyelerinn başında gelir. 12 vitamin ve 11 farklı mineral içeriğiyle oldukça zengin olan bu takviye, vücudun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını kolayca karşılar.

7. Redoxon C Vitamini Çinko: Bayer’in efervesan formundaki bu takviyesi, kapsülden hoşlanmayanlar için oldukça idealdir. Bağışıklık sistemine destek olan Redoxon, vitaminle birlikte aynı zamanda yüksek çinko içeriğine sahiptir. Portakal aromasıyla oldukça kolay bir içim sağlayan Redoxon tek bir tabletindeki 1000 mg C vitamini ve 10 mg çinko mineraliyle günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için birebirdir. Bir Redoxon efervesan tableti 1 bardak suyla (yaklaşık olarak 250 ml) eriterek içebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir