Xiaomi Mi 7 Ne Zaman Çıkıyor ?Xiaomi Mi 7 Ne Zaman Çıkıyor ?

Merakla beklenen Xiaomi Mi 7  tahminen ocak ayında tanıtıma sunuluyor. Xiaomi ülkemizde de hızla tanınmaya başladı. Pahalı telefonlara özellikleri ile fark atan Xiaomi kaliteli ve iyi fiyatlı bir telefon olma özelliğinde.

Xiaomi Mi 7 Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Xiaomi firmasının yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 7 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Gelen bilgilere göre Xiaomi Mi 7 modelinde Snapdragon 845 işlemcisi bulunacak.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili görsel sonucu

Herkes Mi Mix 2’nin 11 Eylül’de piyasaya sürülmesini beklerken, Xiaomi Mi 7 modeli ile ilgili bugün yeni bilgiler gelmeye başladı. Xiaomi Mi 6 ile büyük satış rakamlarına ulaşan firma Mi 7 modeli ile bu başarısını devam ettirmek istiyor.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili görsel sonucu

Geleneksel olarak, Xiaomi Mi cihazları, Mart-Nisan aylarında resmi olarak duyurulur ve ardından piyasadaki yerini alır. Bir Weibo kullanıcısına göre, Xiaomi Mi 7 modeli Ocak ayında veya Şubat ayında resmi olarak duyurulacak. İlginç bir şekilde söylentilere göre Mi 7, önümüzdeki yılın başlarında gelecek tek cihaz değil, Samsung Galaxy S9 ve LG G7  modellerinin de 2018 yılının başında resmi olarak tanıtılacağı söyleniyor.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir