Ukrayna Gece Hayatı nasıldır ?

Ukrayna Gece Hayatı Nasıldır?

Ukrayna gece hayatı, sadece ülkemizde değil, dünyada nam salmıştır. Gideceğiniz 10 ülkenin  sanırım 8’inde, Ukrayna gece eğlencesine ve Ukrayna güzellerine dair övgü dolu sözler duyabilir ve bir an önce özellikle Ukrayna Kiev turu yapmak isteyebilirsiniz. O yüzden, Lviv gece hayatı önerilerime gelmeden önce, aslında biraz Ukrayna gece hayatıve Ukrayna gece kulüpleri hakkında konuşmak lazım. Ukrayna’da Lviv-Odessa ve Kiev gibi 3 önemli şehrini görmüş birisi olarak: Ukrayna Lviv biraz daha sakindir. Ukrayna Odessa ise özellikle yaz mevsiminde bizim Bodrum gibidir. Ukrayna Kiev ise İstanbul gibidir. Bunu bilerek gitmek lazım.

Ukrayna_gece_Hayati

Ukrayna Gece Hayatı

1- Ukrayna Gece Hayatı

Ukrayna gece hayatı, son zamanlarda biz T.C. vatandaşlarının sıkça Ukrayna’ya gitmemizdeki en büyük neden olarak biliniyor. Peki Ukrayna’ya, sırf gece hayatı için gitmeye değer mi ?

 

Lviv-Ukrayna : Oldukça ucuz vizesiz ülkelerde Ukrayna

Aslında bana göre Ukrayna’ya gitmeniz için en önemli neden “Ukrayna Gece Hayatı” değil, gerçekten ama gerçekten ucuz olması. Ne kadar ucuz mu  ? Aşağıda uzun uzun anlattım. Giriş kısmını geçtiğimize göre, öncelikle Ukrayna şehirlerini tanıyalım. Bu arada, yan tarafta ve aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımdan da, beni takip etmeyi unutmayalım. Daha anlatacak ve gösterecek o kadar çok hikayem var ki…

2- Ukrayna’da Gece Hayatı için Hangi şehirlere gidilir ?

Bu arada, bu yazımda Ukrayna’daki tüm şehirlere dair bir Ukrayna gece hayatı rehberi yazmayacağım. Yani Ukrayna Kharkov (Kharkov Ukrayna), Kherson Ukrayna (Ukrayna Kherson), Nikolaev Ukrayna, Donetsk Ukrayna gibi şehirlere dair öneriler olmayacak.

odessa_gece_hayati

İbiza Gece Kulübü : Odessa Ukrayna Gece Hayatı

Çünkü gitmedim ve sizlere yanlış bilgi vermek istemem. Ama genel hatları ile Ukrayna gece hayatını ve yaşam masraflarını özetlemeye çalışacağım. Gitmiş olduğum Kiev, Lviv ve Odessa şehirlerine dair önerilerimi görebiliyor olacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir